Zaproszenie

Zarząd, członkowie oraz wolontariusze Kozienickiego Hospicjum   im. Sł. B. Matki Kazimiery Gruszczyńskiej serdecznie zapraszają na kolejną ,,SŁODKĄ NIEDZIELĘ”, podczas której będziemy sprzedawać pyszne pączki   z okazji minionego,, tłustego czwartku”, upieczone przez naszych zaprzyjaźnionych cukierników z powiatu kozienickiego i nie tylko… Dochód   ze  sprzedaży zasili oczywiście konto Kozienickiego Hospicjum.

Dochód   ze  sprzedaży zasili oczywiście konto Kozienickiego Hospicjum.

Zapraszamy Wszystkich chętnych, wspierających nasze domowe hospicjum już  w najbliższą niedzielę, 14 lutego 2021 roku. Pyszne pączki będą sprzedawane po każdej mszy świętej, odbywającej się w Kościele św. Krzyża w Kozienicach  ( według obowiązującego porządku).

Zapraszamy Wszystkich chętnych, którzy chcą wspomóc działalność naszego Kozienickiego Hospicjum!

Zarząd, członkowie oraz wolontariusze Kozienickiego Hospicjum.