„Słodkie Niedziele”

Bóg zapłać za udział w drugiej już „Słodkiej Niedzieli” przed Kościołem pod wezwaniem Podwyższenia Krzyża Świętego w Kozienicach!

14 lutego 2021 r. Wolontariusze zebrali do puszek kwotę 3800 zł, jest ona o 510 zł wyższa od tej, uzyskanej w czasie naszej pierwszej „Słodkiej Niedzieli’.

Imponujący wynik jest owocem starań wielu Osób! Dziękujemy Lokalnym Przedsiębiorcom – Cukiernikom i Piekarzom, Darczyńcom, Członkom Stowarzyszenia i Jego Wolontariuszom, ale przede wszystkim pragniemy podziękować niezawodnym Parafianom za hojność i wrażliwość na potrzeby Podopiecznych Kozienickiego Hospicjum.

Liczba 275 mówi same za siebie! W ręce Parafian trafiło właśnie tyle pakietów pączków. Warto wspomnieć też o niezliczonej ilości słodkości, czyli przeróżnych bombonierek i słodyczy oraz cegiełek – cukierków niespodzianek. Trud wielogodzinnych przygotowań przyniósł rezultaty, które przerosły nasze najśmielsze oczekiwania.

Przepełnia nas radość i duma. Łzy wzruszenia napływają nam do oczu. Kolejny raz zostaliśmy serdecznie przyjęci przez Parafian, którzy są naszymi najhojniejszymi i najbardziej niezawodnymi Darczyńcami. Odbieramy wyraźne sygnały tego, że jesteśmy potrzebni i a nasza praca jest ważna. Razem budujemy Kozienickie Hospicjum i zapisujemy ważną kartę w kronice historii Naszej Małej Ojczyzny.

Dzięki codziennej Państwa dobroczynności, ogień Ofiarnej Miłości ogrzewa Podopiecznych naszego Hospicjum. W sklepie Caritas, na ul. Warszawskiej 6, od poniedziałku do piątku od 10.00 do 16.00 a w sobotę od 10.00 do 13.00 dostępne są cegiełki – cukierki z niespodzianką. Uprzejmie prosimy o zakup cegiełek oraz o dzielenia się sentencjami. Zapraszamy do wpisywania sentencji z cegiełek – cukierków pod postem zamieszczonym poniżej. Poczujmy łączącą nas siłę płynącą z dobrych uczynków. Wspólnie stwórzmy niepowtarzalną galerię złotych myśli.

Przepełnieni Wiarą, Nadzieją i Miłością płynącą z tworzenia wspólnego dzieła, już dziś zapraszamy na „Wielkopostną Niedzielę”, która odbędzie się 21 marca 2021 r. Obiecujemy dołożyć starań, by stworzyć sprzyjające warunki do dobroczynności!